Rekruttering i hele Norge

Vi har kunder fra Kirkenes i nord til Kristiansand i sør 

Som digitalt rekrutteringsbyrå har vi mulighet til å tilby våre tjenester over hele landet

Våre rådgivere

Ønsker du et prisanslag for et rekrutteringsoppdrag?

Send oss en mail til post@skyrekruttering.no for et uforpliktende tilbud


Har du andre henvendelser?

Fyll ut skjemaet under, så tar vi raskt kontakt!

Ta kontakt med en rådgiver

Våre digitale rekrutteringsrådgivere

Heidi Alice Vennevik

Heidi Alice Vennevik

Daglig leder/Executive rekrutteringsrådgiver

alice@skyrekruttering.no

                                                                                                                                                                                        

Victoria Sollie

Victoria Sollie

Avdelingsleder Team Online, Norge

victoria@skyrekruttering.no





Camilla- Henriette Bloch-Johnsen

Digital rekrutteringsrådgiver

camilla@skyrekruttering.no

Hanne Ingvaldsen

Digital rekrutteringsrådgiver

hanne@skyrekruttering.no

Reidulf Jakobsen

Executive rekrutteringsrådgiver

reidulf@skyrekruttering.no

Kristian Clifford

Digital rekrutteringsrådgiver

kristian@skyrekruttering.no


Lene Cathrin Iversen

Digital rekrutteringsrådgiver  

lene@skyrekruttering.no


Jesper Søholm

Digital rekrutteringsrådgiver  

jesper@skyrekruttering.no


Nathalia Kolstad

Nathalia Kolstad

Digital rekrutteringsrådgiver

nathalia@skyrekruttering.no



Sebastian Salgado

Sebastian Salgado

Digital rekrutteringsrådgiver

sebastian@skyrekruttering.no


Rekruttering Bemanning

Arvid Halvorsen Hansen

Digital rekrutteringsrådgiver

arvid@skyrekruttering.no


Stine Bådstøe

Stine Bådstøe

Digital rekrutteringsrådgiver

stine@skyrekruttering.no