Rekruttering i hele Norge

Vi har kunder fra Kirkenes i nord til Kristiansand i sør 

Som digitalt rekrutteringsbyrå har vi mulighet til å tilby våre tjenester over hele landet

Våre rådgivere

Ønsker du et prisanslag for et rekrutteringsoppdrag?

Send oss en mail til post@skyrekruttering.no for et uforpliktende tilbud


Har du andre henvendelser?

Fyll ut skjemaet under, så tar vi raskt kontakt!

Ta kontakt med en rådgiver

Våre medarbeidere i Team Sky! 

Heidi Alice Vennevik

Heidi Alice Vennevik

Daglig leder

alice@skyrekruttering.no

                                                                                                                                                                                        

Victoria Sollie

Victoria Sollie

Avdelingsleder Team Online

victoria@skyrekruttering.no




Nathhalia Kolstad

Nathalia Kolstad

Leder Team online

nathalia@skyrekruttering.no

Bilde kommer

Bjørg Selnes

Backoffice


bjørg@skyrekruttering.no

Reidulf Jakobsen

Reidulf Jakobsen

Executive digital rådgiver

reidulf@skyrekruttering.no


Bilde kommer

Tatjana Strømme

Executive digital rådgiver

tatjana@skyrekruttering.no


Bilde kommer

Ole Fredrik Kirkebye

Executive digital rådgiver

olefredrik@skyrekruttering.no


Bilde kommer

Daniel Nybø

Executive digital rådgiver 

daniel@skyrekruttering.no

Camilla-Henriette Czybulla Bloch-Johnsen

Camilla- Henriette Czybulla Bloch-Johnsen  

Digital rekrutteringsrådgiver

camilla@skyrekruttering.no




Trine Elise Rødal

Trine Elise Rødal

Digital rekrutteringsrådgiver

trine@skyrekruttering.no


Hanne Ona Ingvaldsen

Hanne Ona Ingvaldsen

Digital rekrutteringsrådgiver

hanne@skyrekruttering.no


Stine Bådstøe

Stine Bådstøe

Digital rekrutteringsrådgiver

stine@skyrekruttering.no


Bilde Kommer

Charlotte Ottesen

Digital rekrutteringsrådgiver

       charlotte@skyrekruttering.no


Bilde kommer

Kim Daniel Rønsen

Digital rekrutteringsrådgiver

      kimdaniel@skyrekruttering.no


Bilde kommer

Natasha Ally Hammer

Digital rekrutteringsrådgiver

         natasha@skyrekruttering.no


Bilde kommer

Lillian Ravlo

Digital rekrutteringsrådgiver

       lillian@skyrekruttering.no


Bilde kommer

Linn Mari Nyhuus

Digital rekrutteringsrådgiver

         linn@skyrekruttering.no


Bilde kommer

Patrik Johansson

Digital rekrutteringsrådgiver

       patrik@skyrekruttering.no


Jan Tveøy

Jan Tveøy

Digital rekrutteringsrådgiver

            jan@skyrekruttering.no


Bilde kommer

Linda Bræin

Digital rekrutteringsrådgiver

linda@skyrekruttering.no


Bilde kommer

Merita Salih

Digital rekrutteringsrådgiver

merita@skyrekruttering.no


Bilde kommer

Astrid Thorsnes Andemyr 

Digital rekrutteringsrådgiver

astrid@skyrekruttering.no